Aktualności

Informujemy, że z dniem 01.07.2014 wychodząc naprzeciw Państwa oczewkiwaniom, rozszerzyliśmy naszą ofertę o UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE. Już teraz przy zakupie biletów międzynarodowych możecie Państwo kupić polisę na pobyt zagraniczny. Po szczegóły oferty zapraszamy do naszego biura bądź prosimy o kontakt telefoniczny.


Z dniem 01.03.2014 rozszerzyliśmy naszą ofertę o ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ. Po szczegóły oferty zapraszamy do naszego biura, bądź prosimy o okntakt telefoniczny.


Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.06.2013 rozszerzyliśmy naszą ofertę Biura Usług Płatniczych o przelewy priorytetowe. Umożliwiają one Państwu szybką realizację dyspozycji np. w sytuacji, gdy termin płatności mija w dniu wpłaty za przelew. Zlecenia realizowane są najpóźniej 15 minut od momentu złożenia dyspozycji przelewu. Szybka realizacja umożliwia odbiorcy otrzymanie pieniędzy nawet tego samego dnia. Oczywiście jest to zależne od sesji przychodzących w banku odbiorcy i godziny złożenia dyspozycji przelewu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.